Webové hry

Pokud hledáte hry, které jsou ve světě nejvíce rozšířené, pak jsou to MMORPG hry. Dělí se na dva typy. První se hrají v prohlížeči. Druhé a oblíbenější (hraje je více lidí - některé i desítky milionů po celém světě) se musí instalovat a nejznámějšími zástupci jsou World of Warcraft, Aion, Diablo atd.

Jsou hry, které se hrají pouze v prohlížeči přesto jsou akční a hraje je masivní počet lidí po celém světě. V tomto typu her se zaregistrujete a následně vstoupíte do herního světa a spolu s vámi několik tisíc dalších hráčů. Tito hráči jsou vaši potencionální soupeři, se kterými budete bojovat. Všichni ale nejsou pouze nepřátelé, můžete vytvářet aliance s hráči v okolí a tudíž jsou to rázem vaši spojenci. Budujete své vesnice či města a následně bojujete s těmito opravdovými „nepřáteli“, komunikujete mezi sebou, jednáte a utváříte aliance a snažíte se dosáhnout primárního cíle hry, kterým hra končí. Tyto hry většinou zaberou nějaký čas a stávají se návykovými. Hry trvají od jednoho měsíce po jeden rok, kdy každý den musíte „nalogovat“ a obhospodařit si svou vesničku, hlídat jí, přečíst si výsledky bitev, které proběhly, protože tyto hry probíhají v reálném čase. To znamená, že když nejste u PC, můžete být vyloupeni, může vám zemřít armáda hladem atd. To jsou věci, které nutí hráče být neustále online a tyto hry tudíž zaberou spousty času a stávají se návykovými

Jsou také hry, které se v reálném čase nehrají, ale ty nejsou tak oblíbené a návykové, jako tyto hry typu Travian, Divoké kmeny, Travianer, Age of Empire, Shakes & Fidget a další. Na rozdíl od prvního druhu MMORPG her zde žádné předměty nevypadávají. Zde je to jen o vytvoření co největší armády, populace a být nejlepší ve statistikách.

Nejoblíbenější hry

Farm Frenzy 2

Farm Frenzy 2

Stáhněte Farm Frenzy 2 a vyzkoušejte všechny radosti života na venkově! Při hře můžete opravdu začít uvažovat o stě...

Alice's Magical Mahjong

Alice's Magical Mahjong

Pokud hledáte pro zábavnou hru s dlaždicemi pro imaginární Mahjong zábavu s ukrytými předměty, jste tu správně! Ins...

Billiards Club

Billiards Club

Billiard Club 3D kulečník, máte pocit plné reality. Velké množství her, nádhernou grafiku - to jsou jen některé vla...

Partneři

Hry online zdarma

Pro malé i velké hráče.

Hry online zdarma

Hrajte online hry zdarma.

Hry ke stažení zdarma

Nebo si stáhněte hry ke stažení zdarma.

Mahjong

Mahjong je hra u níž se nebudete nudit.

Stahujte také hry ke stažení

Všechny hry jsou v českém jazyce.