MMORPG hry

Pokud hledáte hry, které jsou ve světě nejvíce rozšířené, pak jsou to MMORPG hry. Dělí se na dva typy. První se hrají v prohlížeči. Druhé a oblíbenější (hraje je více lidí - některé i desítky milionů po celém světě) se musí instalovat a nejznámějšími zástupci jsou World of Warcraft, Aion, Diablo atd.

Tyto hry mají stejný princip, máte hrdinu, který bojuje s nepřáteli, monstry, ale také s ostatními hráči(pokud hrajete online). Plníte úkoly, za které získáváte zkušenostní body a úroveň vaší postavy roste. Po dosažení nové úrovně jsou vám dány body do všech statů postavy, nebo si je můžete přerozdělit. V těchto hrách jsou běžné také akce pro více hráčů, kteří se vydají zabít nějakého hlavního bosse ve hře, kterého by hráč jako jednotlivec nedokázal zabít sám a v sehrané partě je jeho smrt dílem okamžiku. Jsou to tzv. Raidy, kde se sejde 10-60 reálných hráčů každý se svým hrdinou. Tito hráči vstoupí do jedné instance a bojují s menšími monstry a postupně se propracují k finálovému Bossovi. Cílem těchto her je co nejlépe vylepšit svou postavu co se týče vybavení a zbraní. Úroveň postav je totiž ve všech těchto hrách předem jasná, Každá hra má strop, kterého každý dosáhne (ve WoW 60-85lv, záleží na datadisku, u Diabla 3 60lv postavy atd.).

Toto se ale týká pouze úrovně postavy. Úroveň vybavení postavy jednotná není, protože z jednotlivých nepřátelských monster vypadávají předměty, které postavy mohou nosit a proto se chodí různé dungeony a raidy, nebo jen „farmí“ jednotlivé instance, aby hráči získali tyto ceněné předměty. Předměty, které hráči „padnou“ může nosit, nebo také prodat a tak získává herní peníze, za ně si ve hře kupuje různé věci, které při hraní pomohou(lahvičky s životy, manou, různé lepší předměty apod.) Cílem tohoto typu her je vylepšit si co nejvíce svou postavu. V některých hrách jsou předměty, které vypadávají z monster i bossů předem dané. U některých her vývojáři zařídili, aby každý předmět, který vypadne z monstra byl jedinečný s jinými „staty“ a proto může vždy padnout lepší předmět a to nutí hráče hrát neustále dokola a hra nemá primární cíl. A také díky tomu nemohou po herním světě pobíhat dva hráči se stejným Gearem(vybavením)

Nejoblíbenější hry

Beach Party Craze

Beach Party Craze

Co takhle hrát jednu z nejlepších her o plážích? Jak na pláži v soutěžích vyhrát co nejvíce peněz! Písek a surfován...

Cake Shop 2

Cake Shop 2

Otevřete si vlastní kavárnu, a vydělávejte peníze, zatímco podáváte svým zákazníkům delikátní biskupský chlebíček s...

Wisegal

Wisegal

Máte odvahu hrát zdarma hru Mafia? Vzít roli Patty Montanari, skutečný život Mafia Mamá, jak se snaží vystopovat sv...

Partneři

Hry online zdarma

Pro malé i velké hráče.

Hry online zdarma

Hrajte online hry zdarma.

Hry ke stažení zdarma

Nebo si stáhněte hry ke stažení zdarma.

Mahjong

Mahjong je hra u níž se nebudete nudit.

Stahujte také hry ke stažení

Všechny hry jsou v českém jazyce.